Mariel Gregor
Janar Talts (palliga).
Janar Talts (palliga). Foto: SCANPIX

Suvistes kontrollmängudes mitu hinnalist turniirivõitu saanud Varese Cimberio näitab võimsat minekut ka Itaalia korvpalli meistriliigas, kui järjekordne võit saadi võõrsil tulemusega 84:74 (42:33).

Varese edus on osaline ka Eesti koondislane Janar Talts, kes eile sai väljakul rassida sisuliselt ühe veerandaja ehk kümme minutit. Selle aja jooksul tegi ta ühe luhtunud kahepunktiviske ja võttis ühe lauapalli, vahendab basket.ee.

Võitjate edukaima punktikütina kerkis esile Ebi Ere 19 punkti ja 10 lauapalliga. Kaotajatele tõi Kenny Hasbrouck samuti 19 silma.

Nelja vooru järel jagab Varese Itaalia liiga esikohta koos Banco di Sardegna Sassariga. Mõlemal meeskonnal on neljast mängust neli võitu.