Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks.
Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks. Foto: Laura Oks

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Sergei Pareiko kaitses eile õhtul Krakowi Wisla väravat tavapäraselt kohtumise algusest lõpuni, kui Wisla alistas Poola kõrgliigas võõrsil Lodzi Widzewi 2:1.

Rafal Boguski kaks kiiret väravat viisid Pareiko koduklubi 13. minutiks 2:0 juhtima, 28. minutil vähendas Mahdi Ben Dhifallah vahe minimaalseks, vahendab Soccernet.ee.

9 mänguga 11 punkti teeninud Wisla on liigatabelis 10. kohal, vahetult Sergei Mošnikovi tööandja Szczecini Pogoni järel. Pogon peab oma üheksanda vooru kohtumise täna.