ManU alistas Arsenali, van Persielt värav

Robin van Persie tähistamas Arsenali vastu löödud väravat.
Robin van Persie tähistamas Arsenali vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas tänases keskses kohtumises Manchester United koduväljakul 2:1 Londoni Arsenali.

ManU asus kohtumist juba 3. minutil juhtima, kui värava sai kirja Arsenali endine ründaja Robin van Persie. ManU-l oli suurepärane võimalus avapoolaja lõpus eduseisu suurendada, kuid Wayne Rooney ei suutnud penaltit realiseerida.

Teisel poolajal suutis ManU siiski oma eduseisu suurendada, kui Patrice Evra saatis 67. minutil väravasse Rooney söödu. 69. minutil jäi arsenal veel vähemusse, kuna teise kollase kaardi teenis Jack Wilshere. Kohtumise lõppseisu vormistas viiendal üleminutil Santi Cazorla tabamus.

ManU tõusis nüüd 24 punktiga turniiritabelis liidriks. Ühe kohtumise vähem pidanud Londoni Chelseal on 22 ja Manchester City’l 21 silma.