Torino Juventuse kaotuseta seeria sai lõpuks otsa

Juventuse kaotuseta seeria sai otsa.
Juventuse kaotuseta seeria sai otsa. Foto: SCANPIX

Valitseva Itaalia jalgpallimeistri Torino Juventuse kaotuseta seeria sai viimaks otsa, kui koduväljakul kaotati 1:3 Milano Interile.

Juventus püsis löömatuna 49 järjestikuses liigakohtumises. Arturo Vidal viis küll juba esimesel minutil kodumeeskonna ette, kuid 59. minutil viigistas Diego Milito penaltist ja viis 76. minutil Interi juhtima. Lõplikult kindlustas Interi võidu Rodrigo Palacio tabamus mängu lõpuminutil.

Teises eilses mängus alistas AC Milan kodus 5:1 Chievo. Juventus jätkab 11 vooru järel 28 punktiga tabeliliidrina, kuid Inter jääb neist nüüd vaid punkti kaugusele. Kolmas on mängu vähem pidanud Napoli 22 punktiga.