Liverpool ei suutnud kümnekesi jäänud Newcastle'i vastu viigist enamat

Luis Suarez (paremal) lõi Liverpooli viigivärava.
Luis Suarez (paremal) lõi Liverpooli viigivärava. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel mängisid Liverpool ja Newcastle 1:1 viiki.

Yohan Cabaye viis avapoolaja eelviimasel minutil külalised Newcastle'ist juhtima, kuid 67. minutil Luis Suarez viigistas. 84. minutil jäi Newcastle väljakule kümnekesi, kui keskkaitsja Fabio Coloccini tegi Suarezi vastu punast kaarti väärt vea. Liverpool ei suutnud aga järelejäänud mänguajaga ühemehelist enamust ära kasutada.

Liigatabelis jätkab Newcastle 14 punktiga 10. kohal, Liverpoolil on 11 punkti, mis annab 12. koha.

Tänases teises mängus tegid QPR ja Reading samuti 1:1 viigi. Mõlemal meeskonnal on jätkuvalt sel hooajal liigas võiduarve avamata.