Martin Vunk
Martin Vunk Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislane Martin Vunk pääses Kreeka esiliigas esmakordselt põhikoosseisu, kui Panachaiki tegi koduplatsil 1:1 viigi Sander Puri endise koduklubiga Larisa.

Eelnevalt vaid korra vahetusest sekkunud Vunk tegi seitsmendas voorus kaasa 86 minutit, kirjutab Soccernet.ee.

Larisa asus teise poolaja alguses ilmsest suluseisust löödud väravast juhtima, kuid Giannis Voskopoulos viigistas 67. minutil, suunates palli väravasse Vungi tsenderdusest.

Panachaiki on 21 klubi konkurentsis 7 punktiga 16. kohal. Larisa kaotas selle mängu tulemusel liiga liidrikoha.