Vastu kivi sõitnud Kruuda lõhkus auto

Peep Pahv
Karl Kruuda kihutamas.
Karl Kruuda kihutamas. Foto: Ray Põder

Karl Kruuda sõitis Hispaania MM-ralli teisel kiiruskatsel vastu kivi. Auto sai nii tõsiselt kannatada, et täna ei saa ta enam edasi sõita. Kui mehhaanikutel õnnestub auto korda saada, tuleb ta homme uuesti starti.

Kruudale sai saatuslikuks sama kivi, mis lõpetas täna võistluse ka Petter Solbergil ja Thierry Neuville. Väidetavalt oli mullu samas kohas vastu kivi sõitnud ka Ott Tänak, kes seekord kihutab kõrgete kohtade eest.

S-2000 autoga sõitnud Kruuda ja kaardilugeja Martin Järveoja said Hispaania ralli avakatsel 20. koha, oma klassis oli ta neljas.