Tallinna Kalev sai üleminekumängude avavaatuses napilt jagu Tarvast

Jalgpalli Eesti meistriliiga üleminekumängude avavaatuses sai napi võidu JK Tallinna Kalev, kes alistas Rakvere JK Tarva võõrsil tulemusega 1:2, kirjutab soccernet.ee.

Kuigi Tarvas läks võrdsete heitluses avapoolajal Henri Hangi väravast juhtima, suutsid kalevlased teisel poolajal mõne minutiga mängu pea peale pöörata - Rasmus Tomsoni ja Martin Kase väravad annavad kordusmänguks eelise tallinlastele.

Lõplikult selgitatakse parim välja järgmisel pühapäeval Kalevi keskstaadioni kunstmuruväljakul.

RAKVERE JK TARVAS - JK TALLINNA KALEV  1:2 (1:0)

Väravad: 23. Henri Hang - 70. Rasmus Tomson, 74. Martin Kase

JK Tarvas: 1-Sahkur, 26-E. Tovstik, 16-Kaasik, 4-K. Saar, 15-Rannamäe, 2-Aunapuu, 17-A. Tovstik, 18-M. Saar (82. 12-Akimov), 22-Ljaš, 19-Rebane (82. 32-Kuusik), 91-Hang.

Varus: 30-Sander Susi, 7-Võsaste, 11-T. Kiis, 12-Akimov, 32-Kuusik.

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 14-Edwin Stüf, 4-A. Savitski, 10-Mitsuyama (27. 5-Kägo), 26-Kahr, 12-Gunther, 13-Vnukov, 9-Tomson (78. 2-Ervin Stüf), 11-Alijev (65. 21-Jõgiste), 6-Kase, 15-Kukebal.

Varus: 33-Kaljuste, 5-Kägo, 21-Jõgiste, 2-Ervin Stüf, 22-Lilleorg, 32-Sepp.