Londaku koduklubi astus sammu kõrgliiga suunas

Pavel Londak
Pavel Londak Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Pavel Londaku koduklubi Bodø/Glimt alustas Norra jalgpalli kõrgliiga üleminekumänge 2:1 võiduga Mjøndaleni üle.

Glimt sai võõralt väljakult olulise võidu tänu 16. ja 67. minuti väravatele. Londaku väravavõrku sahistati 78. minutil penaltist, vahendab Soccernet.ee.

Eduka alguse järel tuleb Glimtil kõrgliigasse pääsemiseks läbida veel kaks ringi. Sel laupäeval kohtutakse esiliiga 3.-6. koha võistkondade play-off'i viimases mängus võõrsil Ullensaker/Kisaga.

Kui õnnestub ka see mäng võita, siis pääsetakse mängima kõrgliigas tagantpoolt kolmandaks jääva klubi vastu. Sel kohal on praeguse seisuga Taijo Teniste klubi Sogndal, kuid kõrgliiga viimane voor on veel pidamata.