Adebayori rumalus kinkis Arsenalile suure võidu

Emmanuel Adebayor (paremal) on teinud vea Santi Cazorla vastu ja saab kohe punase kaardi. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas kohtusid suured Londoni rivaalid Arsenal ja Tottenham Hotspur ning kodumeeskond Arsenal sai suure 5:2 võidu.

Mäng algas Spursi taktikepi all ning juba 10. minutil viis Emmanuel Adebayor külalismeeskonna juhtima. Vaid kaheksa minutit hiljem tegi Adebayor ise aga rumalalt ohtliku vea Santi Cazorla vastu ning nägi enda silme ees punast kaarti.

Arsenal pööras ühemehelise enamuse juba poolaja lõpuks enda kasuks, kui täpsed olid Per Mertesacker, Lukas Podolski ja Olivier Giroud. 60. minutil kasvatas Cazorla veelgi Arsenali eduseisu ja ehkki Gareth Bale lõi ühe värava tagasi, vormistas Theo Walcott viimasel mänguminutil lõppseisuks 5:2. Sama skooriga lõppes kahe meeskonna omavaheline mäng Arsenali kodustaadionil ka eelmisel hooajal.