Londak sai vigastada ja jäi kõrgliiga ukse taha

Pavel Londak
Pavel Londak Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Pavel Londaku hooaeg lõppes õnnetult: tema koduklubi Bodø/Glimt kaotas Norra kõrgliiga üleminekumängudel ja ta ise sai vigastada.

Üleminekumängude teises ringis oli Glimti vastaseks Ullensaker/Kisa, keda nad põhihooajal nelja punktiga edestasid. Üleminekumäng peeti aga võõrsil ning seal lõppesid Glimti püüdlused kõrgliigasse naasta, vahendab Soccernet.ee.

Londak kuulus põhikoosseisu, kuni Roheneemesaarte ründaja Duba talle 49. minutil värava lõi. Eesti puurivaht sai pikakasvulise ründajaga võideldes ka vigastada ning tuli peagi välja vahetada.

87. minutil lõi kodumeeskond teisegi värava ning pääses 2:0 võiduga üleminekumängude viimasesse faasi, kus kohtutakse kõrgliiga tagantpoolt kolmanda klubiga.