Talts ja Varese jätkavad Itaalias kaotuseta

Mariel Gregor
Janar Talts.
Janar Talts. Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondislase Janar Taltsi koduklubi Varese Ciberio jätkab Itaalia liigas ühegi kaotuseta, kui pühapäeva õhtul võideti tänu viimase sekundi vabavisetele 85:84 (45:37) Banco di Sardegna Sassarit.

19. järjestikuse võidu teeninud Varese oli seekord siiski väga lähedal esimesele kaotusele, sest oskas neljanda veerandaja alguses tablool säranud 68:55 eduseisu lõpu eel maha mängida. Õnneks kindlustas Mike Green kahe tabanud vabaviskega viimasel hetkel magusa 1-punktilise võidu, vahendab basket.ee.

Janar Talts pääses väljakule küll kõigest neljaks minutiks, kuid tõi selle aja jooksul 6 punkti (kolmepunktivisked 0/0, kahepunktivisked 3/3 ja vabavisked 0/0), 5 lauapalli ja 1 korvisöödu.

Võitjate parimana tõi Adrian Banks 16. Kaotajate poolel vastas Bootsy Thornton 23 silmaga.

Varese jätkab täisedu 8 võiduga Itaalia meistriliiga ainuliidrina. 2.-4. kohta jagab Kristjan Kanguri koduklubi Siena koos Sassari ja Cantu meeskonnaga.