Vene koduklubi alistas eurosarjas Ühisliigas pallivad tšehhid

Siim-Sander Vene (nr. 15)
Siim-Sander Vene (nr. 15) Foto: Peeter Langovits

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Prienai alistas EuroCupi kohtumises CEZ Nymburki 84:66.

Vene tõi 23 minuti jooksul 13 punkti.

Eesti liigas oli TTÜ 85:76 üle Tallinna Kalevist.

Täiendamisel!

-

TTÜ ja Kalevi kohtumises võidab esimese veerandi TTÜ 29:18

-

Viis minutit enne poolaja lõppu on TTÜ ees 41:28. Kiur Akenpärg on kodumeeskonnale toonud üheksa punkti. Kalevi parim on Marc Campbell, kelle arvel samuti üheksa silma

PRIENAI VÕITIS MÄNGU 84:66!

Prienail on euroliigas kirjas hetkel kaotus ja võit, kuid tšehhidel on ainult võidud. Prienai kaotaseelmisel nädalal Kiievi Budivenikule. Nymburk teeb kaasa ja Ühisliigas, kus kuuest mängust on kogutud kaks võitu.

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel lähevad kell 18.30 vastamisi TTÜ ja Tallinna Kalev. Hooaega kahe võidu ja nelja kaotusega alustanud TTÜ sai oma tänavuse hooaja esimese võidu just Tallinna Kalevi (8/1) üle, kui avavoorus alistati tõelises põnevusmängus oma vastane tänu viimase sekundi viskele 77:75.