Peterburi Zenit tuli Malaga vastu 0:2 kaotusseisust välja ja viigistas

Zenidi mängijad juubeldamas
Zenidi mängijad juubeldamas Foto: SCANPIX

Peterburi Zenidi jalgpalliklubi tegi Meistrite liiga raames koduväljakul 2:2 viigi Malagaga.

Venemaa klubi mängu algus oli kohutav. Juba 9. minutiks haaras Malaga Rende ja Fernandezsi väravatest 2:0 eduseisu.

Teisel poolajal oli Zenit kui uuestisündinud ning rohketest võimalustest suudeti kaks tükki ära kasutada.

Viik jätab Zenidile edasipääsuvõimaluse, kuna alagrupis on kogutud neli punkti. Juba edasipääsu kindlustanud Malagal on koos 11 silma. Kahe meeskonna vahele jäävad AC Milan viie ja Anderlecht nelja punktiga. Kui Milan õhtul Anderlechti alistab, on Zenidi Meistrite liiga hooaeg läbi.