Henrik Ojamaa vastu on viimase poole aasta jooksul korduvalt huvi tundnud Poznani Lech. Foto: SCANPIX

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas võitis Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell eile 2:1 Dundee Unitedit.

Motherwell alustas kohtumist hästi, kui Michael Higdon nad juba 7. minutil võõral väljakul juhtima viis. Kõigest kolm minutit hiljem andis Ojamaa resultatiivse söödu Chris Humphreyle ning Motherwell tundus kindla võidu poole liikuvat.

37. minutil oli kodumeeskonna poolelt täpne Jonathan Daly, kuid see jäi ka kohtumise viimaseks tabamuseks.

Ojamaa viibis platsil 81 minutit. Motherwell tõusis võiduga tabelis hetkel viiendale kohale. Liidrikohal asuval Celticul on üks punkt rohkem, kuid neil on ka kaks mängu vähem peetud.