Anieri koduklubi langes Taani karikasarjas konkurentsist

Hannes Anier
Hannes Anier Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Hannes Anieri koduklubi Odense BK langes Taani jalgpalli karikavõistlustel veerandfinaalis konkurentsist välja, jäädes lisaaja järel 2:4 alla Horsensile.

Kahe kõrgliigaklubi heitlus Odenses algas kodumeeskonna jaoks kohutavalt, kui nad jäid juba viiendaks minutiks 0:2 kaotusseisu. Rootslane Andreas Johansson lõi aga peagi ühe tagasi ning 81. minutil viigistas seisu taanlasest kaitsja Daniel Höegh, vahendab Soccernet.ee.

Lisaajal haaras pikema kõrre ikkagi Horsens, kes edenes poolfinaali tänu 98. ja 112. minuti väravatele. Eesti ründaja vahetati 112. minutil väljakule, aga vahet vähendada OB ei suutnud.