Motherwell võitis põnevusmängu ja kerkis tabelis kolmandaks

Henrik Ojamaa vastu on viimase poole aasta jooksul korduvalt huvi tundnud Poznani Lech. Foto: SCANPIX

Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell tuli välja kaotusseisust ja lõi 82. minutil võiduvärava, alistades kodus 3:2 Ross County, vahendab soccernet.ee.

Rocco Quinn viis külalised 17. minutil juhtima, kuid Michael Higdon ja Nicky Law pöörasid teise poolaja alguseks seisu ümber. Viigiväravaga lõppenud olukord hargnes seejuures lahti Ojamaa pealelöögist, mis tõrjuti väljakule tagasi.

Eesti ründaja vahetati puhkama 67. minutil 2:1 eduseisul, aga lõpp läks veel põnevaks. Quinn viigistas 70. minutil oma teise väravaga seisu ja Well napsas võidupunktid alles Keith Lasley hilise tabamusega.

Šotimaa kõrgliigas viis mängu alistamatuna püsiv Motherwell kerkis tabelis kolmandale kohale, jäädes liidrikohta hoidvast Glasgow Celticust nelja punkti kaugusele.