Torres murdis võidumängus lõpuks väravaneeduse

Fernando Torres.
Fernando Torres. Foto: SCANPIX

Londoni Chelsea ründaja Fernando Torres, kes oli Inglismaa kõrgliigas olnud kuival 12 ja pool tundi järjest, sai 3:1 võidumängus Sunderlandi vastu viimaks ometi taas jala valgeks.

Torres avas 11. minutil skoori ning realiseeris avapoolaja viimasel minutil ka penalti. 48. minutil viis Juan Mata Chelsea juba 3:0 ette, enne kui Craig Gardner kodumeeskonna auvärava lõi.

Londoni Arsenal alistas tänu Mikel Arteta kahele täpsele penaltile koduväljakul 2:0 West Bromwich Albioni ja kerkis liigatabelis kuuendale kohale. Päeva väravaterohkeimas mängus alistas Norwich võõrsil 4:3 Swansea City, omalaadse negatiivse rekordiga sai aga hakkama Queens Park Rangers. Võõrsil Wiganiga tehtud 2:2 viik tähendab, et QPR on nüüd 16. liigavooru järel endiselt võiduta ja see on uus Inglismaa kõrgliiga rekord.

Arsenal - West Brom 2:0

Sunderland - Chelsea 1:3

Southampton - Reading 1:0

Aston Villa - Stoke 0:0

Swansea - Norwich 3:4

Wigan - QPR 2:2