Kink pääses taas algkoosseisu ja Varese jätkas võiduseeriat

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Tarmo Kink pääses esimest korda pärast oktoobrit AS Varese põhikoosseisu, kui võõral väljakul alistati Cittadella 1:0, vahendab soccernet.ee.

Varese domineeris suurema osa ajast ning sai oma tahtmise 57. minutil, kui karistuslöögi järgses olukorras skooris keskkaitsja Angelo Rea. Väravaeelses saginas oli oma osa ka Kingil, kes lükkas palli peaga trahvikasti tagasi.

Vasakpoolkaitsja kohal tegutsenud eestlane vahetati puhkama 75. minutil. Kink on 18 vooru jooksul osalenud üheksas mängus, neist kuues põhikoosseisus.

Viimasest viiest mängust neli võitnud Varese on kerkinud tugeva seeriaga neljandale tabelireale.