Ojamaa ja Motherwell langesid karikavõistlustelt

Henrik Ojamaa Motherwelli särgis.
Henrik Ojamaa Motherwelli särgis. Foto: SCANPIX

Henrik Ojamaa ja Motherwelli laeks Šotimaa karikavõistlustel jäi vaid 1/16-finaal, sest nad kaotasid eilses kordusmängus Aberdeenile 1:2.

Väljalangemine on seda valusam, et 1. detsembril peetud avamängus oli Motherwell võõral väljakul väga lähedal edasipääsu kindlustamisele, kuid 89. minuti 1:1 viigivärav tingis korduskohtumise, kirjutab Soccernet.ee.

Eile õhtul Aberdeeni võõrustades lõppes avapoolaeg viigiliselt, aga teise poolaja 15 minutiga lõid külalised kaks väravat. Well suutis vastata vaid Michael Higdoni poolt lisaminutitel realiseeritud penaltiga.

Ojamaa alustas põhikoosseisus ja vahetati 72. minutil 0:2 kaotusseisul välja.