Tiitlikaitsja Manchester United pääses poolfinaali

Manchester Unitedi (punases) ja Porto esimene veerandfinaalkohtumine.
Manchester Unitedi (punases) ja Porto esimene veerandfinaalkohtumine. Foto: AP / Scanpix
Jalgpalli Meistrite liigas võitis tiitlikaitsja Manchester United võõrsil FC Porto 1:0 ning see tähendab, et Inglismaa suurklubi pääses poolfinaali.

Kodus oli Manchester United Portoga 2:2 viigistanud ning korduskohtumises Portugalis vajasid nad kindlasti ühte väravat. Sellega sai juba kuuendal minutil hakkama mullu maailma parimaks jalgpalluriks valitud Cristiano Ronaldo, kelle pommlöök Heltoni valvatava värava ristnurgas maandus.

Manchester United kohtub poolfinaalis Londoni Arsenaliga, kes oli kodus 3:0 parem hispaanlaste Villarrealist - esimene mäng Hispaanias oli lõppenud 1:1 viigiga.

Teises poolfinaalis lähevad vastamisi mullune finalist Chelsea, kes lülitas välja FC Liverpooli ning FC Barcelona, kes oli parem Müncheni Bayernist.

Londoni Arsenal - Villarreal 3:0

Väravad: 10. Walcott, 60. Adebayor, 69. van Persie pen.

FC Porto - Manchester United 0:1

Väravad: 6. Ronaldo