Henrik Ojamaa Motherwelli särgis.
Henrik Ojamaa Motherwelli särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa andis koduklubi Motherwelli 3:2 võidumängus Hiberniansi üle söödu võiduväravale.

Motherwell jäi võõrsil teise poolaja kümnendaks minutiks 0:2 kaotusseisu, kui vastaste poolel oli kaks korda täpne Eoin Doyle. 80. minutiks oli aga Jamie Murphy tabamustest seis viigis ning 88. minutil lõi Robert McHugh Motherwelli võiduvärava. Tabamusele tegi vasakul äärel hea eeltöö tsenderduse andnud eestlane.

Minut hiljem vahetati Ojamaa ka pingile. Hibernian lõpetas mängu kümnekesi, sest lõpuminutitel sai teise kollase kaardi meeskonna kapten James McPake. Motherwell kerkis tänu võidule 18 vooru järel teisele tabelireale, Hibs jätkab neljandana. Liider on Glasgow Celtic, kellel Motherwellist neli punkti rohkem ja üks mäng vähem peetud.