Klavan ja Augsburg kaotasid kümnemehelisele Bayernile

Ragnar Klavan (vasakul) võitlemas Müncheni Bayerni mängija Franck Riberyga.
Ragnar Klavan (vasakul) võitlemas Müncheni Bayerni mängija Franck Riberyga. Foto: SCANPIX

Saksamaa karikavõistluste 1/8-finaalis Müncheni Bayernit võõrustanud Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg mängis peaaegu terve poolaja arvulises enamuses, aga kaotas ikkagi 0:2.

Bayern asus rohkem kui 30 000 pealtvaataja silme all juhtima, kui 26. minutil skooris Gomez Franck Ribery söödust. Teise poolaja alguses keesid aga Ribery emotsioonid üle ning prantslane saadeti juba 47. minutil otse punase kaardiga duši alla, vahendab Soccernet.ee.

Klavan vahetati välja 79. minutil, olles viigiväravat jahtiva Augsburgi esimeseks vahetuseks. Võetud riskid ei tasunud end aga ära, sest 85. minutil lõi Xherdan Shaqiri Thomas Mülleri söödust Bayerni teise värava.