Mariel Gregor
Martin Vunk.
Martin Vunk. Foto: SCANPIX

Eesti koondise jalgpallur Martin Vunk kuulus karikamängus Kreeka kõrgliiga liidri Piraeusi Olympiakose vastu Panachaiki põhikoosseisu ning sai mängida kuni 83. minutini, mil kohtumine vägivaldsete fännide tõttu katkestati.

1/16-finaali avamängu võõrsil 0:2 kaotanud Panachaiki suutis koduväljakul juba neljandal minutil värava lüüa ja sellega kokkuvõttes kaotusseisu minimaalseks vähendada. Tabamuse autoriks oli Dimitrios Gourtsas, vahendab Soccernet.ee.

37. minutil jäid aga võõrustajad Giannis Voskopoulose teise kollase kaardi tõttu arvulisse vähemusse ja 57. minutil jõudis väravani Olympiakos, kui täpne oli Giannis Fetfatzidis.

Mäng sai enneaegse lõpu 83. minutil, kui kohtunikud otsustasid lendavate objektide pärast väljakult lahkuda.