Manchester United kaotas viigiga taas punkte

Wayne Rooney
Wayne Rooney Foto: SCANPIX

Inglismaa meistriliiga liider Manchester United pidi võõrsil loovutama punkte Swansea Cityle. Tuline ja võimalusterohke kohtumine lõppes seisuga 1:1.

Mängitud oli veerand tundi, kui Patrice Evra viis Unitedi nurgalöögi järgsest olukorrast peaga juhtima. 29. minutil kasutas aga Michu ära oma võimaluse ja saatis palli mõnelt meetrilt tühja väravasse. Suurema osa teisest poolajast Unitedi surve all olnud Swansea võib viigipunkti eest tänada oma väravavahti Michael Vormi, kes tegi mitu head tõrjet.

Unitedil on nüüd tabelis 43 punkti, linnarivaal Manchester City jääb neist maha nelja punktiga.