Siena alistas Tel Avivi Maccabi, Kangurilt hea mäng

Kristjan Kangur
Kristjan Kangur Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas tehti täna algust vahegruppide mängudega ning Eesti koondislase Kristjan Kanguri tööandja Siena Montepaschi sai kohe kirja väärtusliku võidu. Siena alistas 16 parema seas koduplatsil 79:69 Tel Avivi Maccabi.

Kangur teenis täna mänguaega 15 minutit ning viskas selle aja jooksul 11 punkti (2p 2/4, 3p 1/3, vv 4/4), võttis kaks lauapalli, andis kaaslastele kaks resultatiivset söötu ja tegi kaks vaheltlõiget.

Võitjate resultatiivsemad olid Tomas Ress 18 ja Bobby Brown 16 punktiga. Kaotajatele tõid Shawn James 18 ja Lior Eliyahu 13 silma.

Siena peab Euroliigas järgmise kohtumise 4. jaanuaril, kui võõral väljakul minnakse vastamisi Fenerbahce Ülkeriga.

Kanguri esimene kaugvise läbib korvirõnga ja Siena juhib 25:18

Siena juhib esimese veerandaja järel 20:15, Kangur on toonud meeskonnale vabavisetest kaks punkti

Siena on asunud 10:9 juhtima, esimese veerandaja lõpuni 4 minutit

Kohtumine on alanud, Kangur alustab mängu vahetusmängijate pingilt

Siena kohtub 16 parema seas täna Tel Avivi Maccabiga, kellega kuuluti tänavu ka ühte alagruppi. Koduväljakul suutis Siena teenida 89:87 võidu ning võõrsil jäädi vastasele alla 68:70.

Siena ja Tel Avivi kohtumine algab Eesti aja järgi kell 21.45.

Siena kuulub F-vahegruppi, kus lisaks Sienale ja Tel Avivile mängivad veel Barcelona, BC Himki, Piraeuse Olympiacos, Istanbuli Besiktas, Fenerbahce Ülker ja Caja Laboral.