Sander Post lõi Hollandis jälle värava

Sander Post

Sander Post on lõpetamas Hollandi jalgpalli esiliiga hooaega samamoodi nagu alustas – väravaid lüües. Eile aitas ta oma koduklubil Go Ahead Eaglesil HFC Haarlemi alistada.

Sügisel pärast FC Florast Hollandisse siirdumist lõi hiiglasekasvu ründaja kuue mänguga kolm väravat, aga langes vahepeal pikaks ajaks varumeheks, vahendab Soccernet.ee.

Pärast nädala eest FC Eindhoveni vastu skoorimist edutati ta eilseks mänguks taas põhikoosseisu ning eestlane tasus selle eest järjekordse väravaga.

Post viis Eaglesi võõral väljakul 58. minutil 2:0 juhtima ning vahetati puhkama 84. minutil. Kohtumine võideti lõpuks 2:1.

Oma hooaja viienda väravaga jagab ta klubi täpsusküttide edetabelis teist-kolmandat kohta.

Laenuleping seob Eesti ründajat Eaglesiga selle hooaja lõpuni, milleni on jäänud veel vaid kolm vooru.

Deventeri klubi tõusis eilse võiduga 20 meeskonna konkurentsis seitsmendaks.