Southampton röövis Arsenalilt taas punkte

Theo Walcott (vasakult teine) suutis küll teha Arsenali väravale eeltöö, kuid võitu see Londoni klubile ei toonud. Foto: SCANPIX

Inglismaa kõrgliigas pidi taas punkte loovutama Londoni Arsenal, mängides võõrsil 1:1 viiki Southamptoniga.

Tänavuseks hooajaks üle aastate taas kõrgliigasse tõusnud Southampton asus 34. minutil Gaston Ramirezi tabamusest juhtima, kuid neli minutit enne poolajavilet suunas Guilherme do Prado Arsenali ründaja Theo Walcotti karistuslöögi õnnetult oma väravasse.

Poolaja lõpus saatis Walcott palli veel korra Southamptoni väravasse, kuid tegi seda suluseisust. Teisel poolajal käis pall Ramierezi löögist taas ka Arsenali võrgus, kuid kohtunik nägi enne seda Uruguai poolkaitsja viga Laurent Koscielny vastu.

20 mänguga 34 punkti kogunud Arsenal jätkab viiendal tabelireal, Southampton kerkis tänu punktile väljalangemistsoonist koha võrra kõrgemale ja on nüüd 18 punktiga 17. positsioonil.