Ojamaa koduklubi sai liidrilt Celticult valusa kaotuse

Henrik Ojamaa vastu on viimase poole aasta jooksul korduvalt huvi tundnud Poznani Lech. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell kaotas Šotimaa kõrgliigas võõrsil 0:1 tabelijuhile Glasgow Celticule.

Kohtumise ainsa värava lõi 79. minutil Gary Hooper. Kaks minutit varem oli Motherwelli mängijal Tom Hateleyl kasutada penalti, kuid Fraser Forster tõrjus tema löögi. Tavapäraselt algkoosseisu kuulunud Ojamaa vahetati 86. minutil puhkama, 55. minutil teenis eestlane ka kollase hoiatuskaardi.

Vääramatult liigatiitli poole liikuv Celtic edestab nüüd ühe vähempeetud mängu juures järgmist konkurenti tabelis juba üheksa punktiga. Motherwell on Invernessi järel jätkuvalt kolmas, mõlemal on võrdselt 34 punkti, kuid Invernessil mäng vähem peetud.