Juventus sai kümnekesi mänginud Sampdorialt üllatuskaotuse

Sampdoria (sinises vormis) üllatas võõrsil liiga liidrit Torino Juventust.
Sampdoria (sinises vormis) üllatas võõrsil liiga liidrit Torino Juventust. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalli kõrgliigas sai üllatuskaotuse Torino Juventus, kui kodus jäädi 1:2 alla Sampdoriale.

Hooajal liigas alles teist korda kaotusekibedust tundnud Juventus läks Sebastian Giovinco realiseeritud penaltist 24. minutil juhtima ja 32. minutil jäi Sampdoria ka kümnekesi, kui teise kollase kaardi sai Gaetano Berardi.

Teisel poolajal lõi Mauro Icardi aga kaks väravat ning Sampdoria sai võõral väljakul üllatusvõidu. Juventus jätkab 44 punktiga siiski kindlalt liidrikohal, Laziol on viis punkti vähem. Sampdoria kerkis tihedas heitluses tänu võidule 14. kohale.

Kaotuse sai ka tabeli kolmas Fiorentina, kes jäi koduväljakul 0:2 alla Pescaral. Sama saatus tabas võõrsil 0:3 Udinesele kaotanud Milano Interit.