Mariel Gregor
Lionel Messi väravat tähistamas.
Lionel Messi väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sai järjekordse võidu FC Barcelona, alistades 19. vooru kohtumises 3:1 Malaga.

Messi viis Barcelona 28. minutil juhtima ja tegi eeltöö Cesc Fabregase tabamusele. Teisel poolajal sündis Messi ja Thiago Alcantara koostööst Barcelona kolmas värav.

Malaga auvärava lõi mängu lõpuminutitel Diego Buonanotte.

Barcelona on nüüd poole hooajaga kogunud 55 punkti, mida pole liigas seni suutnud ükski teine klubi. Eelmine rekord kuulus samuti Barcelonale, kui 2010/2011 hooaja esimese poole lõpuks oli neil koos 52 punkti. Hetkel on liigas teisel kohal Madridi Atletico, kel on on koos 44 punkti, Madridi Realil on kolmandana 37 punkti.