Kink osales Varese kaheksaminutilises mängus

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Eesti koondise ründaja Tarmo Kink tegi kaasa kõik kaheksa mänguminutit, kui tema koduklubi Varese vormistas Itaalia esiliigas Grosseto üle 4:0 võidu.

Tegelikult kestis kohtumine küll kokku 90 minutit, kuid täna mängiti sellest vaid viimased kaheksa - esialgu toimus kohtumine 15. detsembril, kuid toona mäng 82 mänguminuti järel paksu udu tõttu seisul 3:0 katkestati, vahendab Soccernet.ee.

Tänase kaheksa minuti jooksul suutis aga Varese ühe värava veel lisada ning kokkuvõttes kindel neljaväravaline võit võtta. Konkurentidest mängu vähem pidanud Varese asub nüüd Serie B tabelis neljandal kohal, kuid vahe esikolmikuga on kärisenud kümnele silmale.