Dan Potts pärast kokkupõrget Bacary Sagnaga (paremal).
Dan Potts pärast kokkupõrget Bacary Sagnaga (paremal). Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti eile üks kohtumine, kui Arsenal alistas koduväljakul 5:1 West Ham Unitedi.

Mängu 73. minutil leidis aset jahmatav vahejuhtum, kui West Hami 18-aastane noormängija Dan Potts põrkas kokku Arsenali kaitsja Bacary Sagnaga ning kaotas teadvuse. Meedikud proovisid mängijat 10 minuti jooksul teadvusele tuua, kuid tulutult. Seejärel viidi Potts haiglasse, kus ta veetis ka öö.

West Hami peatreener Sam Allardyce rääkis, et esialgu Potts ei suutnud temale esitatud küsimustele anda normaalseid vastuseid, kuid haiglas on ta seisund paremaks muutunud.

Arsenal võitis kohtumise kindlalt 5:1. Jack Collison viis küll West Hami juhtima, kuid seejärel lõi Arsenal viis vastuseta jäänud tabamust üksteise järel. Kahel korral oli täpne Oliver Giroud ning ühe tabamuse said kirja Santi Cazorla, Theo Walcott ning Lukas Podolski.