Tatjana Mannima tegi Marcialongal hea sõidu ja on üldarvestuses teine

Tatjana Mannima
Tatjana Mannima Foto: Nordic Focus

Suusatamise FIS Marathon Cup’i neljanda etapi Marcialonga (70 km) maratoni võitis norralane Jørgen Aukland (NOR), kes 2003. aastal pärjati ka Tartu Maratoni võitjaks.

Teisele kohale tuli tšehh Stanislav Rezac ning kolmanda koha saavutas võitja vend Anders Aukland. Mõlemad Auklandid on ka 42. Tartu Maratoni stardinimekirjas.

Naiste konkurentsis võttis esikoha šveitslanna Seraina Boner, teisena ületas finišijoone norralanna Laila Kveli ja kolmandaks tuli venelanna Tatjana Jambaeva. Tatjana Mannima oli täna seitsmes.

Üldarvestuses  juhib FMC karikasarja Anders Aukland. Parima eestlasena on Aivar Rehemaa üldarvestuses 25. kohal, Algo Kärp on 29. positsioonil. Naiste arvestuses on pärast Marcialongat esikohal Seraina Boner, karikasarja teist positsiooni hoiab Tatjana Mannima.