Kalev/Cramo teenis koduliigas võimsa võidu

Armands Škele
Armands Škele Foto: Liis Treimann

Eesti korvpallimeistrivõistlustel teenis kindla võidu BC Kalev/Cramo, kes alistas koduväljakul 95:62 Tallinna Kalevi.

Võitjate poolel olid heas hoos Ty Abbott ja Gary Wilkinson, kes viskasid mõlemad 22 punkti. Korralikud sooritused tegid ka meeskonna nooremad mängijad Martin Dorbek, Kristo Mangelsoo ja Toomas Raadik, kellest kaks esimest viskasid üheksa ning kolmas kaheksa punkti. Raadiku arvele jäi ka kümme lauapalli.

Kalev/Cramo ridades tuli üle hulga aja taas väljakule ka vigastusest paranenud ääremängija Rait Keerles, kes viibis väljakul 17 minutit ning viskas selle aja jooksul kolm punkti ja võttis seitse lauapalli.

Tallinna Kalevi resultatiivsemad olid Mario Paiste 13 ning Raido Roos 10 silmaga.

Kalev/Cramo on turniiritabelis 16 võidu ja nelja kaotusega jätkuvalt kolmas. Tallinna Kalev paikneb aga nelja võidu ja 16 kaotusega eelviimasel ehk kaheksandal positsioonil.