Saalihokinaiskond viigistas MM-valikturniiril Taaniga

Saalihoki.
Saalihoki. Foto: Elmo Riig / Sakala

Lätis Valmieras peetaval saalihoki MM-valikturniiril viigistas Eesti naiskond täna Taaniga 2:2 (0:1; 2:1, 0:0).

Esimesel kolmandikul jäid eestlannad 0:1 kaotusseisu, teine kolmandik aga võideti tänu Liina Luihi ja Kati Kütisaare väravatele, söötjateks olidvastavalt Merli Kaljuve ja Kati Loid.

Kuna kolmandal kolmandikul väravaid ei visatud, lõppes kohtumine viigiliselt 2:2. Mängu parimaks Eesti poolelt tunnistati väravavaht Liina Üksik.

Eestil on nüüd kahest mängust võit ja viik ning neljapäeval kell 16 kohtutakse Saksamaaga.