Real mängis tänu Varane’i hilisele väravale Barcelonaga viiki

Raphael Varane (keskel) rõõmustab koos meeskonnakaaslastega Barcelonale löödud värava üle. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli karikavõistluste poolfinaali avamängus läksid täna vastamisi igipõlised rivaalid Madridi Real ja Barcelona, kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid Barcelona asus juhtima teise poolaja alguses, kui 50. minutil oli täpne Cesc Fabregas. Kohtumise 81. minutil viigistas aga Raphael Varane seisu.

Korduskohtumine peetakse 27. veebruaril.

Teises poolfinaalis on vastamisi Sevilla ja Madridi Atletico, nemad peavad esimese mängu homme.