Balotelli tõi Milanile skandaalse võidu

Mariel Gregor
Mario Balotelli lõi 2:1 võidumängus Udinese vastu Milani mõlemad väravad
Mario Balotelli lõi 2:1 võidumängus Udinese vastu Milani mõlemad väravad Foto: SCANPIX

Jalgpallur Mario Balotelli lõi oma debüütmängus Milani ridades kaks väravat ja aitas oma unistuste klubi võiduni Udinese vastu.

Algkoosseisu kuulunud Balotelli viis Milani 25. minutil juhtima, kuid Milan lubas teise poolaja keskel Udinesel viigistada, kui Giampiero Pinzi tegi skoori Luis Murieli söödu järel., vahendab Soccernet.ee.

Milan pani Udinese lõpuminutitel suure surve alla, kuid võiduvärav saadi tänu skandaalse penaltile. Kaitsja suutis karistusalas niites El Shaarawy'lt palli puhtalt ära võtta, aga kohtunikud ei suutnud seda näha ja Milanile anti penalti, mille Balotelli kindlalt realiseeris.

Tabelis tõstis see 2:1 võit Milani mööda linnarivaalist ja Balotelli endisest koduklubist Interist, kes kaotas pühapäeval Sienale.