Ronaldo ja Portugal kaotasid koduväljakul eduseisust Ecuadorile

Pettunud Cristiano Ronaldo
Pettunud Cristiano Ronaldo Foto: SCANPIX

Portugali jalgpallikoondis sai eilses sõprusmängus Ecuadoriga valusa kaotuse, kui mängiti maha 2:1 eduseis ning võeti vastu 2:3 kaotus.

Mäng algas Portugali jaoks kehvasti, sest juba teisel minutil viis Manchester Unitedi staar Antonio Valencia Ecuadori juhtima. Portugal siiski kosus ning 20. minutil tõi tabloole viigiseisu Cristiano Ronaldo.

Pool tundi enne mängu lõppu haaras kodumeeskond ohjad, kui täpne oli Helder Postiga. See eduseis kestis aga kõigest ühe minuti, sest Joao Pereira lõi omavärava ning seis oli taas viigis.

Kohtumise viimane sõna jäi külalistele Lõuna-Ameerikast ning võiduvärav kanti Felipe Caicedo nimele.