FC Barcelona lõi Hispaania liigas vastaste võrku kuus palli

FC Barcelona mängijad väravat tähistamas.
FC Barcelona mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel teenis kindla võidu FC Barcelona, kes alistas koduväljakul 6:1 Getafe.

Barcelona asus juhtima juba 6. minutil, kui täpne oli Alexis Sanchez. 13. minutil sai tabamuse kirja Lionel Messi ja tulemusega 2:0 esimene poolaeg ka lõppes.

58. minutil suurendas Barcelona eduseisu David Villa ja 79 minutil oli täpne Tello. 83. minutil vähendas Alvaro Getafe kaotusseisu, kuid 90. minutul oli veel täpne Andres Iniesta ja 92. minutil vormistas lõppseisu Gerard Pique.

Täna ühe tabamusega piirdunud Messi on Hispaania liigas tänavu löönud nüüd juba 35 väravat, Cristiano Ronaldo on saanud samas kirja 24 tabamust.

Turniiritabelis on Barcelona 62 punktiga kindel liider, ühe kohtumise vähem pidanud Madridi Atletico on 50ga teine ja Madridi Real 46ga kolmas.