Gerrard eksis penaltil ja Liverpool kaotas koduväljakul lähikonkurendile

Steven Gerrard.
Steven Gerrard. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel pidi koduväljakul valusa kaotuse vastu võtma Liverpool, kes jäi 0:2 alla West Bromwich Albionile.

Liverpoolil oli 77. minutil hea võimalus juhtima minna, kuid Steven Gerrard ei suutnud penaltit realiseerida. 81. minutil viis Gareth McAuley hoopis külalised juhtima ning 90. minutil vormistas kohtumise lõppseisu Romelu Lukaku.

Turniiritabelis on West Bromwich nüüd 37 punktiga kaheksas ja Liverpool on 36ga üheksas. Tabeliliider on Manchester United 65ga, teine Manchester City 53ga ja kolmas Londoni Chelsea 49ga.