Juventus jõudis ühe jalaga veerandfinaali, Ibrahimovic sai punase kaardi

PSG ründaja Ezequiel Lavezzi (vasakul) võitleb Valencia poolkaitsja Daniel Parejoga. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas sai täna läbi talvepaus ning peeti kaks esimest kaheksandikfinaalide avamängu. Kordusmängu eel võib ennast kindlalt tunda Torino Juventus, kes alistas Glasgows sealse Celticu 3:0.

PSG oli Valencia vastu pikalt 2:0 ees, kuid viimasel mänguminutil lasti endale üks värav tagasi lüüa ja seejärel sai punase kaardi nende ründetäht Zlatan Ibrahimovic. Mõlemas paaris peetakse korduskohtumised 6. märtsil.

Mängud on alanud!

3 min

Celticul esimene ohtlik olukord, kui Wanyama lööb peale ning Buffon peab tõrjuma palli nurgalöögiks.

3 min

Celtic - Juventus 0:1!!

Katastroofiline algus Celticule - Efe Ambrose eksib kaitses, Alessandro Matri löök tõrjutakse joonelt, kuid jaol on Claudio Marchisio ja viib Juventuse ette

10 min

Valencia - PSG 0:1!!

Minut pärast seda, kui Zlatan Ibrahimovici löök tabab posti, murrab Ezequiel Lavezzi karistusalasse ja kõmmutab palli võrku.

Suurepärane algus mõlema külalismeeskonna jaoks.

15 min

Celtic surub Juventust kõvasti ja teenib nurgalööke.

20 min

Valencia on enne ja pärast PSG väravat olnud aktiivsem pool, kuid Prantsuse klubi kontrarünnakud on samuti ohtlikud.

21 min

Valencial võimalus: Banega pommitab kaugelt, kuid üle värava.

Telekorduste põhjal näib, et Juventuse värav võib minna hoopis Alessandro Matri nimele - pall oli üle väravajoone enne, kui kaitsja jaole jõudis

25 min

Scott Brown ja Andrea Pirlo lähevad Celticu-Juventuse mängus kergelt karvupidi kokku ja kohtunik peab neid lahutama.

27 min

Kris Commonsi käärlöök lendab Juventuse väravast napilt mööda.

32 min

Marco Verratti PSGst ja Joao Pereira Valenciast saavad tõuklemise eest mõlemad kollase kaardi.

36 min

PSG-l hea šanss - Pastore mängib löögile Lavezzi, kuid väravavaht püüab posti kõrvalt.

37 min

Väravaesise rüseluse eest saavad kollase kaardi nii Gary Hooper (Celtic) kui ka Stephan Lichtsteiner (Juventus).

40 min

Commons lööb, kuid Buffon Juventuse väravas püüab.

42 min

Valencia - PSG 0:2!!

Karistusalas unustatakse valveta Javier Pastore, kes saadab palli väravavahile püüdmatult võrku.

Valencia seis on nüüd ülimalt raske, sest PSG-l on võõrsilt kirjas juba kaks tabamust.

45 min

Celtic on nurgalöögiolukordades üliohtlik, kuid viimane lüke jääb seni tegemata.

Esimene poolaeg läbi!

Teine poolaeg on alanud!

59 min

Celtic peab tegema sunnitud vahetuse, Mikael Lustig ei saa mängu jätkata.

60 min

Lavezzil on kuldne võimalus PSG-le kolmas värav lüüa, kuid ründaja eksib lähilöögil.

63 min

Ambrose jääb Juventuse värava ees täiesti vabaks, kuid lööb mõnelt meetrilt Buffonile otse sülle.

69 min

Juventuse kiirrünnakul pääseb ohtlikult löögile Vucinic, kuid Wilson saab jala vahele.

75 min

Valdezil on Valencia poolt mängu parim šanss värav tagasi lüüa, kuid pall lendab küljevõrku.

77 min

Celtic - Juventus 0:2!!

77 min

Kiirel vasturünnakul mängitakse ilusti vabaks Claudio Marchisio ja poolkaitsja saadab palli külmavereliselt väravasse.

82 min

Celtic - Juventus 0:3!!

Celticu kaitseliin eksib jälle ning Mirko Vucinic kindlustab täpse löögiga sisuliselt Juventusele veerandfinaalipääsu.

90 min

Valencia - PSG 1:2!!

90 min

Kaugelt antud karistuslöögile saab värava ees jala vahele Adil Rami ja pall on võrgus.