Ancelotti: Ibrahimovici punane kaart oli ebaõiglane

Zlatan Ibrahimovic teenis Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängu viimasel minutil punase kaardi. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liiga eilse mänguõhtu järel tekitas enim järelkaja rootslase Zlatan Ibrahimovici punane kaart mängu lõpu eel. PSG võitis küll võõral väljakul 2:1 Valenciat, kuid viimasel minutil saadudu punane kaart ja üks sisselastud värav jättis ka hispaanlastele arvestatava edasipääsemise võimaluse.

«Ibrahimovic ei väärinud punast kaarti. Ma ei saanud sellest aru. See oli ebaõiglane,» kommenteeris PSG peatreener Carlo Ancelotti pärast mängu. «Lasime endale lüüa värava ja Ibrahimovic sai punase kaardi. Minu arvates ta ei väärinud seda, sest see oli tavaline palli pärast võitlus. Tänu sellele oleme pettunud, sest mängisime väga hästi.»

Ka PSG spordidirektor Leonardo võttis kohtuniku otsuse kohta sõna: «Punane kaart oli karm otsus. See anti tänu tema mainele.»