Tallinna Kalevist täna Rockile vastast ei olnud

Mariel Gregor
Tartu Rock (valges) Balti liiga mängus Šiauliai vastu.
Tartu Rock (valges) Balti liiga mängus Šiauliai vastu. Foto: Sille Annuk / Postimees

Korvpalli Eesti meistriliigas kohtusid täna liidermeeskond Tartu Rock ja Tallinna Kalev. Tartu meeskond sai kindla 88:46 võidu.

Võitjate resultatiivseim oli 19 punkti ja 9 lauapalliga Timo Eichfuss, Tanel Kurbas lisas 11 silma. Tallinna Kalevi kasuks viskas Mihkel Kurg 13 punkti.

Avaveerandi võitis 23:12 Tartu. Kui avapoolaja lõpuni jäi 7 minutit, oli tartlaste eduseis juba 33:12. Esimese poolaja lõpuks oli Tartu juhtimas 51:19 ja kolmanda veerandaja järel oli Rock ees 79:32.

Viimati olid samad meeskonnad vastamisi detsembris toimunud karikavõistluste veerandfinaalis, mil Mario Paiste viimase sekundi kaugvise Tallinna Kalevile 80:79 üllatusvõidu tõi.