Lionel Messi (palliga).
Lionel Messi (palliga). Foto: SCANPIX

Lionel Messi jätkab FC Barcelona ridades pidurdamatus hoos - argentiinlane ületas 300 värava piiri ning kasvatas veelgi järjestikustes liigamängudes skoorimise rida. Loomulikult sündis just Messi karistuslöögist ka Barcelona võiduvärav.

Ehkki Odion Ighalo viis kodus mänginud Granada 26. minutil juhtima, viigistas Barcelona eest oma 300. värava löönud Messi 50. minutil seisu. 73. minutil saatis ta aga väravasse suurepärase karistuslöögi, mis kindlustas Barcelonale 2:1 võidu ja tabeli liidrina lähima jälitaja Madridi Atletico ees 15-punktilise edumaa.

Messi on nüüd värava löönud 14 järjestikuses liigakohtumises ning kokku on tal sel hooajal 24 mänguga kirjas juba 37 tabamust. Kõikide sarjade peale kokku on Messi löönud aga hooajaga 36 mängus 48 väravat.