Liverpool purustas karikafinaaliks valmistuva Swansea

Liverpooli mängijad väravat tähistamas.
Liverpooli mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa kõrgliiga nädalavahetuse ainsas mängus andis nädala pärast toimuvaks liigakarika finaaliks valmistuv Swansea puhkust mitmele põhimehele ja see maksis valusalt kätte, kui võõrsil saadi Liverpoolilt koguni 0:5 saun.

Väravatearve avas 34. minutil penalti realiseerinud Steven Gerrard ning teise poolaja esimesel minutil sai Liverpooli eest esimese tabamuse kirja klubi värske ost Philippe Coutinho. 50. minutil oli täpne ka Jose Enrique ning 56. minutil Luis Suarez. Mängu lõppskoori vormistas 71. minutil taas penaltist Daniel Sturridge.

Liverpool kerkis liigatabelis 39 punktiga Swanseast mööda 7. kohale, kaheksandaks kukkunud Walesi klubil on kaks punkti vähem.