Morozov tegi Poola kõrgliigas debüüdi ja aitas meeskonna tabelis teiseks

Igor Morozov (paremal).
Igor Morozov (paremal). Foto: SCANPIX

Eelmisel hooajal Tallinna Levadia jalgpalliklubi ridades pallinud ja Eesti Meistriliiga parimaks mängijaks valitud Igor Morozov tegi eile debüüdi Poola kõrgliigas.

Morozovi koduklubi Varssavi Polonia viigistas koduväljakul Gdanski Lechiaga 1:1. Külalised asusid kohtumist 83. minutil Piotr Wisniewski tabamusest juhtima, kuid Milosz Przybecki kindlustas Poloniale 88. minutil viigi. Morozov tegi võõrustajate ridades kaasa terve kohtumise.

Polonia kerkis tänu viigile turniiritabelis 29 punktiga teisele kohale. Tabeliliidril Varssavi Legial on ühe vähempeetud kohtumise juures 33 silma.

Eesti koondise puuriluku Sergei Pareiko tööandja Krakowi Wisla kohtub täna võõrsil GKS Belchatowiga ning Sergei Mošnikovi tööandja Zabrze Gornik mängib esmaspäeval koduplatsil Piast Gliwicega.

Gornik on turniiritabelis 28 punktiga neljas ja Wisla 18 silmaga 12.