Pärnu jõudis kolmandat korda järjest Ühisliiga poolfinaali

Pärnu VK mängijad.
Pärnu VK mängijad. Foto: SCANPIX

Pärnu Võrkpalliklubi teenis Eesti-Läti ühisliiga veerandfinaalseeria korduskohtumises 3:0 (16, 23, 17) võidu Ozolnieki/Poliursi üle, jõudes kolmandat korda järjest ühisliiga finaalturniirile, vahendab volley.ee.

Sarnaselt avamängule ei loovutanud põhiturniiri parim meeskond Pärnu Ozolniekile geimi, seega liiguti 6:0 üldskooriga edasi nelja parema hulka. Võitjate poolel tegi suurepärase etteaste Siim Põlluäär, kes kogus 60%-lise rünnakuefektiivsuse juures 18 punkti (kasutegur +16).

Andrus Raadik lisas kuurortlinna esindusele 16 ning Tamar Nassar 10 punkti. Taaskord tasub kiita Pärnu blokitegevust, kui sulustamise teel koguti kolme geimiga koguni 18 punkti. Läti meeskonna sama näitaja oli vaid 4. Pärnu ületas vastaseid ka rünnakul (45%-33%), vastuvõtul (55%-52%) ja serviässade arvestuses (8-1).

2. märtsil Pärnu spordihallis peetavates poolfinaalides mängivad Pärnu ja Riia Lase ning Tallinna Selver ja TTÜ.