Kink aitas ETO karikasarjas poolfinaali, kolm vastast eemaldati

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Tarmo Kink aitas Györi ETO Ungari karikavõistluste poolfinaali, kui kahe mängu kokkuvõttes alistati Budapesti Honved 3:0, vahendab Soccernet.ee.

ETO oli võitnud veerandinaali avamängu võõrsil 1:0, kui vahetusest sekkunud Kink lõi mängu ainsa värava. Tänases kordusmängus kuulus Eesti koondislane põhikoosseisu ning kuigi ta ise jalga valgeks ei saanud, võttis meeskond 71. ja 76. minuti väravatest turvalise võidu.

Kink vahetati välja vahetult enne oma meeskonna teist väravat. Kaartiderohkes kohtumises lõpetas Honved vaid kaheksa mängijaga väljakul ning oma osa oli selles ka Kingil - tema vastu tehtud viga tõi esimesena eemaldatud Drissa Diarrale esimese kollase kaardi.