Tarmo Kink (vasakul).
Tarmo Kink (vasakul). Foto: SCANPIX

Jaanuaris laenulepingu alusel oma endise koduklubi Györi ETOga liitunud Tarmo Kink on kohe näidanud Ungaris resultatiivset mängu.

Eile pääses Kink kohtumises Kaposvari Rakoczi vastu väljakule matši 52. minutil. Juba 65. minutil andis ta paremalt äärelt ülitäpse söödu Nemanja Andricile, kes realiseeris lihtsa olukorra väravaks. ETO 2:1 võiduvärava lõi juba Kink ise, kes 90. minutil tõstis palli ilusasti üle vastaste väravavahi. Ungari liiga turniiritabelis hoiab ETO kindlalt liidrikohta ja lähimat jälitajat edestatakse üheksa silmaga.

Vaata videot Kingi ilusatest sooritustest (väravasööt 1.40 ja värav 2.50).